808
507762

CHRISTIAN DIOR troligen, halsband och örhängen, 1960-tal

Utropspris
4 000 SEK
380 EUR
434 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Briljantslipade glasstenar i olika toner av grönt och brunt. Hängande kläppar i form av blommor. Ej märkt. Längd ca 35 cm. Clips örhängen, diam ca 2,3 cm. Ej märkta. Ask samt dustbag medföljer.

Bruksslitage.