Fashion & Diamonds S203

Ändringar

Nr.FöremålÄndringar
165HERRUR, Tiffany & Co, manuell, 14K guld, ca 1970-tal.Urtavla sned och med repor.

Tillkomna föremål

Det finns inga tillkomna föremål.

Utdragna föremål

Nr.Föremål
503CHANEL, brosch/pins.
753HERMÈS, tre stycken pochetter, "Les Robes", "A Propos des Bottes" samt "Retour À La Terre".

Föremål med exportförbud

Det finns inga föremål med exportförbud.

Föremål med införselmoms

Det finns inga föremål med införselmoms.