Fashion & Diamonds S203

Ändringar

Nr.FöremålÄndringar
165HERRUR, Tiffany & Co, manuell, 14K guld, ca 1970-tal.Urtavla sned och med repor.

Tillkomna föremål

Det finns inga tillkomna föremål.

Utdragna föremål

Nr.
503
753

Föremål med exportförbud

Det finns inga föremål med exportförbud.

Föremål med införselmoms

Det finns inga föremål med införselmoms.