"Battle damaged" X-Wing fighter i Empire Strikes Back kartong. Ark med klistermärken samt bruksanvisning medföljer. Längd ca 36 cm. Dagobah action playset i Empire Strikes Back kartong. Bruksanvisning medföljer. Längd ca 27 cm.
Kartonger med skador, veck och ställvis hårt slitage. Dagobah playset med torkat skumgummi. Innerkartonger saknas.