WORLDS GREATEST SUPER HEROES, 7 stycken actionfigurer, Batman, Mego, 1970-tal.

Batman, Batman med löstagbar huva, Batgirl, Robin the Boy wonder, The Riddler, Catwoman samt Jokern. Ur Megos 8" serie The Worlds Greatest Super Heroes. Höjd 20 cm.

Jokern saknar tillbehör och med senare dräkt. Batgirl med reprohandskar och trasigt bälte. Fläckar och slitage. Smärre färgbortfall. Batman och Batgirl med senare slängkappor, en Batman saknar slängkappar och tillbehör.

Utropspris
3 000 SEK