2 stycken Superman, 2 stycken Supergirl, Green Arrow, Aquaman, Shazam samt Wonder Woman. Ur Megos 8" serie Worlds Greatest Super Heroes. Höjd 20 cm.
Slitage och fläckar. Smärre skador på kläder och slängkappor. Wonder Woman saknar skor. Bägge Supergirl saknar skor och tillbehör.