ACTION MAN, 6 stycken actionfigurer, Palitoy, 1970-tal.

12" actionfigurer The 17th/21st Lancers, The Argyll & Sutherland Highlanders, Afrika Korps Lance Corporal, American Paratrooper(82nd airborne division), Long Range Desert Group och US machine gunner. Två böcker om Action Man samt diverse kläder och andra tillbehör medföljer. Höjd ca 30 cm.

Slitage. Mindre skador. Vissa figurer saknar delar och tillbehör.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

419B. Jesper Just, "The Lonely Villa (2004)".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK