STAR WARS, Darth Vader Tie fighter samt X-wing i kartonger, 1970/80-tal.

Darth Vaders tie fighter i Star Wars kartong. Bruksanvisning och ark för klistermärken medföljer(klistermärkena dock fastsatta på skeppet). Längd ca 22 cm. Battle damaged X-wing fighter i Return of the jedi/Le retour du jedi kartong. Kartonginsert och bruksanvisning medföljer. Längd ca 35 cm.

Kartonger med skador, veck, revor och tryckskador. "POP" utskuren från Tie fighter kartongen. Elektroniska funktioner ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK