STAR WARS, 3 stycken playsets i kartonger, 1970/80-tal.

Creature Cantina action playset i Star Wars kartong. Längd ca 30 cm. Dagobah action playset i Empire Strikes Back kartong. Längd ca 28 cm. Jabba the Hutt action playset i Return of the jedi kartong. Längd ca 25 cm.

Samtliga saknar bruksanvisningar. Kartonger med smärre slitage, veck och nötmärken.

Utropspris
2 500 SEK