STAR WARS, 4 stycken actionfigurer i förpackning, Kenner, 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer i oöppnade förpackningar. Return of the Jedi 2 pack innehållande Bib Fortuna och General Madine samt Gamorrean Guard och Greedo. Höjd 23 cm. Logray och King Gorneesh på Kenner Ewoks 6 back kort. Höjd ca 22,5 cm.

Tvåpacken med skador, slitage och veck. Bägge bubblor med sprickor och bucklor. Ewoks figurerna med veck, slitage och skador. En bubbla gulnad.

Utropspris
2 000 SEK