SMURFAR, 100 stycken, mestadels 1970/80-tal.

Bland annat bagarsmurfen, clownsmurfen, målarsmurfen, kungasmurfen, paketsmurfen med flera. Höjd ca 4-5,5 cm.

Slitage och smärre färgbortfall. Enstaka med mindre skador.

Utropspris
3 000 SEK