SMURFAR, 100 stycken, bl.a. Schleich, mestadels 1970/80-tal.

Bland annat McDonaldssmurfar, bagarsmurf, skateboardsmurf, skidsmurf, telefonsmurfen, grottmansmurfen med flera. Höjd ca 3-6 cm.

Slitage och smärre färgbortfall. Enstaka smurfar med skador.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

288. Rita Lundqvist, Utan titel.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK