MASTERS OF THE UNIVERSE, Snake Mountain playset i förpackning, Mattel, 1983.

Snake Mountain playset i oöppnad originalförpackning. Kartongen med svenska prislappar samt "OBS! Figurer ingår ej" etikett. Bredd 64 cm, höjd 49 cm.

Kartongen med pappersskador och tryckmärken. Delvis fuktskadad. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK