BIG JIM, Jeep i förpackning, Mattel, 1981.

Big Jim Jeep i europeisk originalförpackning. Bredd 49 cm, höjd 26 cm.

Slitage och repor. Smärre pappersskador och mindre veck.

Utropspris
1 500 SEK