BIG JIM, Boris, Commando Jeff samt Star Kicker i förpackningar, Mattel, 1979-81.

Boris och Commando Jeff i oöppnade europeiska originalförpackningar med delvis svensk text. Svenska prislappar. Höjd 26-26,5 cm. Star Kicker i öppnad europeisk originalförpackning. Svensk prislapp. Höjd 27 cm.

Star kicker med reva i kartongen. Slitage och repor. Veck. Commando Jeff med mindre reva i plastfönstret.

Utropspris
2 500 SEK