SPELKONSOLER, 3 stycken i förpackningar, Game & Watch samt Gakken, 1982.

Game & Watch "Turtle bridge" samt "Fire attack" i originalförpackningar. Bägge med frigolitinserts samt bruksanvisningar. Längd 16 cm. Gakken "Runaway" i originalförpackning. Frigolitinsert samt bruksanvisning medföljer. Längd 15 cm.

Fire attack med tejpad reva. Slitage och veck. Runaway med mindre revor och skador.

Utropspris
2 000 SEK