REKLAMSKYLT samt KARTONG, Nintendo 8-bitar, Nintendo 1980-tal.

Svensk reklamskylt i papp för Nintendo 8-bitar. Text: "Hyr Nintendo videospel -Underhållning för hela familjen!!! Hyr Game Box om du inte redan köpt ett eget Nintendo-spel". 37,5 x 50 cm. Kartong till Nintendo 8-bitar. Europeisk utgåva med bland annat svensk text. Frigolitinsert samt bruksanvisning med svensk text medföljer. Höjd 30 cm.

Skylten med smärre veck och något blekt. Kartongen med kantskador och tryckmärken. Smärre slitage och repor.

Utropspris
1 500 SEK