Madeleine Pyk – en samling F769

AFA (Action Figure Authority)

(USA)
AFA (Action Figure Authority)
(USA)

STAR WARS, 5 stycken actionfigurer, AFA-graderade, Kenner 1980-tal.

Hoth Snowtrooper. Graderad AFA80 NM. Tie Fighter Pilot. Graderad AFA U85 NM+. Biker Scout. Graderad AFA U85 NM+. Emperors Royal Guard(Lili Ledy). Graderad AFA90 NM+/MT. Han Solo Trench coat. Graderad AFA85 NM+. Samtliga figurer förseglade i akryllådor. Höjd ca 10,5-11,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK