HALSBAND, Oscar de la Renta.

HALSBAND, Oscar de la Renta.

Mässing. Dekor av oregelbundna droppliknander formationer. Märkt på bricka "Oscar de la Renta MADE IN USA". Innermått ca 14,5x15 cm. Medföljande ask av papp.

Obetydligt slitage.

Proveniens

Inköpt på NK, Stockholm, av nuvarande ägare.

Utropspris
1 500 SEK