Madeleine Pyk – en samling F769

VÄSKA "Cocoon bag" från Chanel

Silverfärgad nylon. Framsida med ett fack med dragkedja, märkt med CC-logga och "CHANEL". Invändigt två fack varav ett med dragkedja. Etikettmärkt "CC CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 30x 24x 13 cm. Med dustbag

Obetydligt slitage. Röklukt.

Utropspris
10 000 SEK