STAR WARS, At-St, X-wing fighter samt Tie fighter, Kenner och Palitoy, 1970/80-tal.

At-St i Return of the Jedi/Le retour du Jedi kartong. Kartongen med svensk "Dockor/figurer ingår ej" etikett. Bruksanvisning med svensk text medföljer. Höjd 29 cm "Battle damaged" X-wing fighter i Return of the Jedi kartong. Bruksanvisning med engelsk text medföljer. Höjd 31 cm. Vit Tie fighter vehicle. Höjd 23 cm. Blockade runner farkost av modern tillverkning medföljer, Hasbro 1997. Längd 40 cm.

Ej funktionstestade. Lådor saknar innerkartonger samt med skador, revor och hål. Något ihoptryckta. Enstaka dekaler saknas från skeppen. Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK