STAR WARS, 61 stycken actionfigurer, Kenner, 1970/80-tal.

3 3/4" actionfigurer. Figurer kompletta med tillbehör: Tusken Raider, Han Solo, Stormtrooper, Nien Nunb, Black Bespin Guard, Prune Face, Weequay, C3PO, Stormtrooper, Luke X-wing pilot, Snaggletooth red, R5D4, The Emperor, Luke Bespin, Weequay, Stormtrooper, Bib Fortuna, Tie fighter pilot, Bossk, Klaatu, Jawa, Ree Yees, Teebo, At-at commander, Lobot, IG-88, At-at commander, Gamorrean guard, Bossk, 2-1B, Teebo, Chief Chirpa, Zuckuss, 8D8, Teebo, Princess Leia, Ree Yees, Leia Bespin, Lando Calrissian, Logray, Luke Jedi med grön lightsaber, Chewbacca, Rancor Keeper, Klaatu skiff, Gamorrean guard, Boba Fett ljusblå tri-logo variant, Fx7, Zuckuss, Ugnaught, Hammerhead, Ugnaught, Dengar, Rebel soldier, Luke X-wing pilot, Gamorrean guard, R2D2 sensorscope, Han trench coat, Gamorrean guard, Chief Chirpa, Yoda samt Lando skiff guard. Ytterligare 110 stycken figurer utan tillbehör medföljer. Bland annat flera stormtroopers, Snowtroopers, Emperors Royal Guard, Biker scouts, ewoks med mera.

Merparten av figurerna med visst slitage och färgskav. Vissa figurer med skador och lösa leder. Flertal figurer och tillbehör har senare målade detaljer. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK