TEKNO, 4 stycken lastbilar, Danmark, 1960-tal.

Lackerade. Scania tankbil Uno-X, Scania Vabis långtradare samt 2 stycken Volvo mjölktransporter. Längd 14-36 cm.

Smärre slitage. Några mjölkflaskor ej ursprungliga. Tankbil med skador på klistermärken.

Utropspris
3 000 SEK