STAR WARS, 39 stycken actionfigurer, Kenner, 1970/80-tal.

Vintage 3 3/4" figurer. Kompletta figurer med tillbehör: Romba, Han Solo carbonite, 2 stycken Snowtroopers, Sy Snootles, Max Rebo, R5-D4, R2-D2 sensorscope, Lando Calrissian, Yoda, Imperial commander. Figurer utan sina tillbehör: Amanaman, Luke Stormtrooper, Warok(huva och koger medföljer), Lumat(huva och koger medföljer), Nikto, Yoda, Han Solo trench coat, Leia Hoth, 2 stycken Gamorrean guards, Rebel commando, Threepio removable limbs, Wicket, Prune Face, Klaatu, Leia Boussh, Rebel commander, Luke Skywalker poncho, At-at driver, Emperor, Obi-Wan Kenobi, Squid Head, Leia poncho, 2-1B, Droopy McCool samt 2 stycken Snowtroopers. Diverse tillbehör till andra figurer medföljer.

Slitage och smärre färgsläpp. Några figurer gulnade och missfärgade. Smärre skador. Vissa delar saknas.

Utropspris
3 000 SEK