STAR WARS, 27 actionfigurer och farkoster, Kenner, 1970/80-tal.

3 3/4" actionfigurer. Figurer kompletta med tillbehör: Wicket, Han Solo trench coat, R2-D2 sensorscope, C3PO removable limbs, Teebo, Gamorrean guard, Klaatu, 8D8, Snowtrooper, AT-AT driver, Chief Chirpa, Leia Boussh, Chewbacca, Logray, Darth Vader, Leia poncho, IG-88, Han Solo large head, 2-1B. Figurer utan tillbehör: AT-ST driver, Emperors Royal guard, Emperor, Luke jedi(ljussabel och blaster medföljer). Diverse extra vapen till andra karaktärer medföljer. Kompletta fordon: AT-ST, Vehicle Maintenance Energizer, CAP-2 samt tri-pod laser cannon.

Smärre slitage och mindre färgskav. Enstaka delar saknas. Repor.

Utropspris
3 500 SEK