SCHUCO, 3 stycken musicerande clowner, Tyskland, 1950-tal.

Urverksdrivna. Två med originalkartonger. Höjd 11 cm. Nyckel finns.

Fungerande urverk. Smärre slitage. Något blekt. Kartonger med kraftiga skador.

Utropspris
2 000 SEK