NINTENDO, Nintendo 8-bitars konsol samt 2 spel, Bergsala, 1980-tal.

Konsol 8-bitar med två handkontroller. Originalkartong. Spelen Super Mario Bros med manual och plastskydd samt Duck Hunt med manual och plastskydd medföljer. Även Zapper light gun medföljer.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Viss missfärgning.

Utropspris
2 000 SEK