SEGA, "Sega Mega Drive" samt 9 stycken spel, 1990-tal.

"Sega Mega Drive" 16-bitars spelkonsol med en handkontroll. Originalkartong. Spel: Batman Forever med fodral och manual. Lillehammer 94 Winter olympics med fodral och manual. Cool Spot med fodral och manual. EA Hockey med fodral. Sonic the Hedgehog 2 med fodral och manual. The Jungle Book med fodral och manual. Jungle Strike med fodral och manual. NHL 95 med fodral och manual. Turtles The Hyperstone Heist med fodral och manual.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Sonic the Hedgehog saknas från konsolens kartong.

Utropspris
3 000 SEK