TYCO, "Dino-Riders Wooly Mammoth" samt "Air Blasters Thrasher", 1990 samt 1992.

Dino-Riders Wooly Mammoth with Grom Neanderthal Caveman. Med originalkartong. Kartongen med svenska etiketter. Längd 28 cm. Skumgummigevär "Air Blasters Thrasher". Med originalkartong. Kartongen med svenska etiketter från Brio. Längd 40 cm.

Dino Riders kartongen med skador, hål och tryckskador. Figuren med smärre skada och delar saknas. Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 200 SEK