NINTENDO, 14 stycken spel Nintendo 8-bitars, Bergsala, 1980/1990-tal.

Solar Jetman med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Talespin med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Solstice med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Puzznic med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Cobra triangle med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Mach Rider med kartong och plastskydd. Märkt European version. Super Mario Bros med kartong, manual och plastskydd. Märkta SCN. Robo Warrioer med manual och plastskydd. Märkta SCN. Cobra Triangle med plastskydd. Märkt SCN. Super Mario Bros 3 med plastskydd. Märkt SCN. Track&Field 2. Märkt SCN. Wizards&Warriors med plastskydd. Märkt SCN. To the earth med manual och plastskydd. Märkt SCN. Pro Wrestling med manual och plastskydd. Märkta SCN.

Slitage. Vissa kartonger och manualer med skador. Ej funktionstestad. Vissa kartonger saknar frigolitbotten.

Utropspris
3 000 SEK