PLAYMOBIL, butiksdisplay, Tyskland, omkring 1986.

Lastbil modell 3141 med byggarbetare. Monterade på sockel i plast med text "Playmobil". Längd 60 cm, höjd 30 cm. Fraktkartong från Playmobil medföljer.

Slitage. Smärre skador. Flera figurer och delar har släppt från sin limning och är lösa. Smärre delar saknas.

Utropspris
2 000 SEK