LEGO, 5 stycken butiksskyltar, "Fabuland", 1970/80-tal.

En skylt i metall med text "Fabuland Lego". Höjd 40,5 cm. Fyra stycken i papp monterade på metallhållare, motiv av karaktärer ur Fabuland-serien. Höjd 41 cm.

Ställningar saknas. Slitage. Repor. Skylten i metall något böjd.

Utropspris
1 500 SEK