STAR WARS, 23 delar, Kenner, 1970/80-tal.

3 3/4" actionfigurer. Figurer kompletta med tillbehör: Luke Stormtrooper, Gamorrean Guard, Anakin Skywalker, Chewbacca, Han Solo Hoth samt AT-AT driver. Figurer utan tillbehör: Rancor Keeper, Tie fighter pilot, Hoth snowtrooper, R2-D2 popup saber, B-wing pilot, Bib Fortuna, Yoda samt Wicket Warick. Diverse extra tillbehör medföljer bland annat två stycken block till Han Solo carbonite. Farkoster: AT-AT, Tie fighter, Snowspeeder, INT-4, AST-5, ISP-6 samt Ewok glider. Höjd At-At 50 cm.

Slitage. Färgbortfall. At-at saknar chin guns. Snowspeeder saknar harpun. Gulnad och missfärgning. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 500 SEK