TEKNO, 4 delar, Danmark och Holland, 1960/70-tal.

Brandstege modell 409, Scania LB 141 långtradare Autotransit modell nummer 421, Scania långtradarsläp Autotransit modell nummer 452 samt Scania LB 141 långtradare Tekno Container modell nummer 422. Samtliga med originalkartonger. Längd 13-28 cm.

Smärre slitage. Kartonger med smärre skador. Kartongen till brandstege saknar en flärp.

Utropspris
2 000 SEK