LEKSAKER, 7 stycken, bland annat Dinky Toys och Corgi Toys, England, 1900-talets andra hälft.

Metall och plast. Två stycken "Rolls Royce Phantom V" samt en "Volkswagen 1300 Sedan" från Dinky Toys, 2 stycken "Chevrolet Caprice Police" från Corgi Toys, en "Fordon Major Tractor" från Britains samt "Matchbox Garage" från Matchbox. Samtliga med originalkartonger. Längd 10-20 cm.

Smärre slitage. Kartonger med smärre skador och fläckar.

Utropspris
2 000 SEK