PLAYMOBIL, 18 stycken set, Tyskland, 1980-tal.

Setnummer: 3339, 3922(2 stycken), 3579, 3920(3 stycken), 3923(3 stycken), 3484 samt 3234(7 stycken). Oöppnade originalkartonger. Merparten med svenska prislappar och svenska "Rekommenderas ej till barn under 3 år, innehåller smådelar" etiketter. Höjd 10-25 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Kartonger med skador.

Utropspris
2 000 SEK