CORGI TOYS samt AIRFIX, 4 delar, England, 1970-tal.

Två stycken Corgi Toys "Buck Rogers Starfighter". Längd 13 cm. Två stycken Airfix "Space:1999 Eagle Transporter" modellsatser. Längd 27 cm. Samtliga med originalkartonger.

Slitage. Kartonger med smärre skador. Flärpar nedvikta på "Buck Rogers Starfighter" kartongerna.

Utropspris
2 000 SEK