LEGO, 16 stycken set, Danmark, 1970/80-tal.

Setnummer: 211, 213, 210(2 stycken), 616(2 stycken), 6624, 607(2 stycken), 156 samt 617(6 stycken). Samtliga i oöppnade originalkartonger. Merparten med svenska prislappar. Vissa även med "Rekommenderas ej till barn under 3 år. Innehåller smådelar" etiketter. Längd 10-15 cm.

Smärre slitage. Vissa kartonger med mindre skador.

Utropspris
1 500 SEK