MECCANO, konstruktionsbil, England, 1930-tal.

Bemålad plåt. Urverksdriven. Originalkartong. Extra chassidelar medföljer. Längd 23 cm.

Urverk fungerar. Möjligen ej komplett. Torkade däck. Kartong med skador.

Utropspris
1 800 SEK