Madeleine Pyk – en samling F769

ARNOLD samt GESCHA, "Boby" och "Express", Tyskland, 1930/40-tal.

Litograferad plåt samt bemålad massa. Längd 7-9,5 cm, höjd 7-10,5 cm.

Fungerande urverk. Smärre lackskador och färgbortfall. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK