MILITÄRFORDON, 5 delar, bland annat Hausser, Tyskland, 1930/40-tal.

Två stycken hästekipage, kanon samt två stycken vagnar. Längd 10-17 cm.

Lagningar. Skador. Delar saknas.

Utropspris
2 000 SEK