NOMURA TOYS / SHOWA, Electric Mobile, Japan, 1950-tal.

Svartlackerad med förkromade detaljer. Cabriolet. Originalkartong. Batteridriven med elektriska strålkastare. Längd 24 cm.

Ej funktionstestad. Kartongen med smärre skador. Smärre slitage. Rostanlupen. En navkapsel saknas.

Utropspris
2 500 SEK