GAMA, Tank Gigant 99/3, 1950-tal.

Litograferad plåt och larvfötter i gummi. Originalkartong. Urverksdriven och gnistfunktion. Längd 20 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Kartong med skador och senare påskrift. Urverk fungerar.

Utropspris
1 500 SEK