Madeleine Pyk – en samling F769

MASUDAYA, Space Tank M-18, Japan, 1950-tal.

Litograferad plåt. Originalkartong. Batteridriven. Längd 21 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Kartong med smärre skador och senare påskrift.

Utropspris
2 000 SEK