STEIFF, Teddy Baby, Tyskland, 1930-tal.

Brun plysch. Ledade ramar, huvud och ben. Knapp i vänster öra. Ögon av glas och halsband med pingla. Höjd 40 cm.

Skador. Lagningar. Omfattande slitage.

Utropspris
3 000 SEK