CORGI TOYS samt DINKY TOYS, 13 stycken fordon, 1960-tal.

Bland annat Corgi Toys modell 440, 492 samt 448. Dinky Toys bland annat modell 533 och 147. Samtliga med originalkartonger. Längd 9,5-26,5 cm. Två kanoner från Crescent toys i originalkartonger medföljer.

Smärre slitage. Vissa bilar med senare påmålningar. Kartonger med smärre skador och vissa flärpar saknas. Smärre färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK