GAMA, Tank Gigant 99/3, 1950-tal.

Litograferad plåt och larvfötter i gummi. Originalkartong. Urverksdriven och gnistfunktion. Längd 20 cm.

Obetydligt slitage. Kartong med smärre skador. Urverket fungerar.

Utropspris
1 800 SEK