MÄRKLIN, 4 delar, bland annat O-skalan, 1930-tal.

Lok RV 12890, järnvägsövergång, stationshus samt lykta. Målad och litograferad plåt. Lokets längd 20 cm. Övergången 26 x 20 cm.

Smärre lackskador. Lokets hjul metallsjuka och med kraftiga skador. Lyktan ej komplett.

Utropspris
2 000 SEK