LEKSAKSBILAR, 2 stycken, bland annat Bandai, Japan, 1960-tal.

Bandai "Volkswagen 1500 Sedan". Friktionsdriven. Originalkartong. Längd 20 cm. Volvo Sport. Sladdstyrd. Originalkartong. Längd 20 cm.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad. Kartonger med skador.

Utropspris
1 500 SEK