Madeleine Pyk – en samling F769

Märklin

(Tyskland, Född 1859)
Märklin
(Tyskland, Född 1859)

MÄRKLIN, 4 stycken lok, skala H0 Tyskland, 1970-tal.

Modellnummer 3031, 3034, 3067 samt 3096. Med originalkartonger. Längd 13-21 cm.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad.

Proveniens

Tidigare anställd vid Brio som fick dessa lok som varuprover.

Utropspris
2 000 SEK